Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hisense H50A6100

Ahoj, dnes jsem zakoupil tuto tv a nedokážu na ni přes automatickej scan nic vyhledat. Vždycky na jakékoliv tv jsem naladil programy, ikdyž jsem neměl nic zaplacené.

Nevíte v čem by mohl být háček?

Díky

Řešení:

Sory, jsem totální pako a neměl jsem píchlou antenu..

Jestli to nemáš do antenního vstupu,ale třeba z nějakého STB přes HDMI kabel,tak tam programy nenaladíš a musíš je hledat v tom STB.Já mám IPTV,z routeru do STB a odtud přes HDMI do chytré TV.A ta taky nenajde nic,protože v anténním vstupu žádný signál nemám.