Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamezení automatickému spuštění aplikace Paperport 12 při připojení mobilního telefonu k PC

Dobrý den,

věděl by někdo jak zamezit automatickému spuštění aplikace Paperport 12 při připojení mobilního telefonu k PC s Windows 8.1 Pr? Nechci tuto aplikaci odinstalovávat nebo zakazovat agenta, který hlídá připojení jakéhokoli skenovacího zařízení. Potřebuji pouze, aby se automaticky NEspouštěla v případě, kdy k PC připojím mobilní telefon.

kvůli virové zranitelnosti nikdy nepovoluju funkci co "hlídá připojení jakéhokoli zařízení", aby na oplátku něco automaticky spustila.
takže netuším kde se to přesně nastavuje (možná odklikat v ovládacích panelech - autoplay).

zkusil bych hledat v registrech:

HKEY_CURRENT_USER\Software

..přesný název .exe programu "Paperport 12". výskytů bude víc, musíš poznat správný.

ale pokud nemáš v tentopočítači nastavené zobrazování přípon, je to těžké.