Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s přehráváním videa

Ahoj,mám takový problém a potřeboval bych poradit protože nevím co s tím.Popíšu vám o co jde.Když zapnu jakékoliv video veformátu avi v přehrávači jak v bsplayeru tak ve windows media playeru ak se mi na videu zobrazují čipky a čárky a tečky.nevím čím to může být.\když třeba pustim normální film na dvd tak mi to jde normálně a bez problémů ale jk tam dám nějkej jinej film v avi a podobných formátech tak mi to blbne.můžete mi poradit co s tím.Dík miki.cb@seznam.cz

Existuje i jiné řešení - odinstalovat bsplayer, všechny balíky kodeků typu super, mega, k-lite codec pack a použít gom player, popřípadě VLC player.

Osobně spíše volím Gom, protože je méně náročný na výkon PC. No a GOM player (i VLC) má všechny kodeky v sobě a když je nemá, tak si je stáhne.