Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem maximální unosná teplota GPU

Zdravím jaká je maximální unosná teplota grafiky v záteži? mám grafiku cca 3 dny a všiml jsem si že když dám auta fan control tak při 50 % fan duty je karta už docela hlučná tak sem fan control nastavil na direct duty 35% nevím ale jestli to bude stačit na uchlazení,na druhou stranu chci co nejtižsí kartu , pokud to jinak nepujde tak jí asi vrátím do 14 dnů zkoušel jsem Furmark a vyšlo mi hodnoty viz soubor, ale v programu na kartu od výrobce mi teploty v záteži lezou i trochu přes 80 %, tak nevím čemu veřit ve furmarku mi teplota vylezla na 65 % max.

a jak moc se dá tomu furmarku věřit nechci tu grafiku odpálit když nastavím v programu od výrobce auto fan duty tak se roztočí až na 60% a jeto hlučné celkem ted to mám fixně na 40% a jeto tiché akorát nevím jestli mi neodejde kvuli teplotám:/