Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který zahraniční webhosting má time to first byte pod 200 ms?

Zaplatil jsem si web hosting u společnosti siteground.com , ale i úplně prázdná stránka má time to firs bite nad 200 ms. Neznáte nějakou jinou zahraniční společnost která provozuje web hosting a rychlost by byla pod 200 ms? Nemůžu najít na internetu ani žádné srovnání zahraničních poskytovatelů webhostingu na time to firs bite.
Děkuji za odpověď
Zmena predmetu, pôvodne: Který zahraniční webhosting má time to firs bite pod 200 ms? (moose)

... vidím že ste totálne stratený, zavolajte si niekoho skúsenejšieho, u koho si necháte spraviť všetko čo chcete. Na diaľku sa fakt radiť nedá, když nedokážete ani len elementárne základy, a nemáte ani tušenie čo aký pojem znamená. Pritom tu hovoríme o najprimitívnejších veciach.

A Vy chcete webhosting a pritom netušíte ani čo je to backend alebo framework? Vidím že tady cesta nevedie, a vzhľadom k tomu čo viete, je zrejmé že stránku nerobíte sám, takže určite máte niekoho kto robí stránku za Vás a teda s ním by bolo vhodné rovno diskutovať aj všetko ostatné. Ideálne mu iba zaplatiť a ať on všetko vyrieši za Vás. Inak tady budete tápať do konca vesmíru.

Zaplatil jsem si web hosting u společnosti siteground.com, ale i úplně prázdná stránka má time to firs bite nad 200 ms. Neznáte nějakou jinou zahraniční společnost která provozuje web hosting a rychlost by byla pod 200 ms?

Takže ty si nejdřív zaplatíš webhosting někde v prdeli a pak teprve zjišťuješ, jestli není nějaký rychlejší?
Možná bližší hostingy budou rychlejší: webhosting europe

Jenomže jak to mám jinak zjistit? Že jim napíšu jestli si tam můžu nahrát stránku a otestovat rychlost? To ti nikdo nepovolí.
Potřebuji ten web hosting na stránky které jsou v dánském jazyce. Nutností je pod 200 ms.