Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excel- slučování listů při tisku

ahoj,
nevěděl by někdo jestli excel umi tisknout sloučeně více listů na jednu stránku (nemyslím více zmenšeně na jednu stránku, ale pod sebe)

teď mám sešit, v něm 2 listy. každý list má 3 řádky a asi 4 sloupečky.
je nějaká zaklikávací funkce při tisku, kdy vytiskne oba listy na jednu stránku pod sebe, v plné šířce?

díky

Čím déle pracuji s Excelem, tím víc nabývám dojmu, že umím stále menší zlomek toho, co Excel umí...

Je to jako v tom vtipu:
Jeden bohatý člověk chytil zlatou rybku a ta mu klasicky praví, že když ji pustí, splní mu přání. Muž chvíli nahlas přemýšlí - "Vždyť já vlastně ani nic nepotřebuji, jsem nesmírně bohatý, vlastním prosperující velkou firmu, mám několik rezidencí po celém světě, krásnou a věrnou manželku, hodné a zdravé děti, zabezpečeny budou i má vnoučata,... jedině snad - v mé vlasti se stále válčí, tak kdybys mohl zařídit, aby tam byl mír?"
Zlatá rybka posmutní - "Tak to bohužel nezvládnu, musíš si přát něco realističtějšího!"
Muž opět chvíli přemýšlí - "No, víš, teď jsme přešli ve firmě na MS Excel, mohla bys zařídit, aby všichni mí zaměstnanci s ním uměli pracovat a znali většinu funkcí, co Excel nabízí?"
Teď zase začala usilovně přemýšlet rybka a po chvíli praví - "Poslyš, jak jsi říkal, že se jmenuje ta tvoje vlast?"