Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde přizpůsobit panel start Win 10 home

Dobrý den,
včera jsem si koupila nový NTB s windows 10 home. Dám nastavení - start a je tam plno možností nastavení nabídky start co se týče dlaždic a zobrazení. Buď jdou jednotlivé možnosti vypnout nebo zapnout. I když změním jakékoliv nastavení nic se nestane a vrátí se to zpět do původního stavu jak to bylo z výroby. Nikde není tlačítko na potvrzení nastavení před zavřením okna. Co dělám špatně? Děkuji

Někdy to chvíli trvá, než se zaktivuje. Taky to ale může být jistá chyba, na kterou je tento lék. Musí se to menu znovu "zaregistrovat" (spustit v Power Shell jako správce):

Get-AppxPackage -AllUsers Microsoft.Windows.ShellExperienceHost |
Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}