Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCI Lock

V msconfig jsem zaškrtl Uzamčení PCI. Od ty doby se nechce PC spustit ani v nouzovým režimu. Hledal jsem nápovědy na microsoft forum. Tam typek dal radu

c:
cd boot
bcdedit /export C:\BCD_Backup
-------------------------------------------After doing this-----------------------------------------------------
Type--
attrib bcd -s -h -r
ren c:\boot\bcd bcd.old
bootrec /rebuildbcd

To jsem udelal. Ale posralo se to ještě víc. Teď mi tam vybíhá výběr mezi W7 a W7 home prémium. Jenže ani jedno nefunguje. V opravě systému mám nástroj pro obnovení, ale od počítače, který nepoužívám (mám tam z nej HDD). Jediný co bych potřeboval je se dostat do toho zasranyho msconfigu a odskrtnout to. Nic víc. Jenže to nejde. Je nejakej příkaz přes cmd, kterým to muzu vypnout?

Spustil jsem to co mi tam vyjelo, ze staryho PC eMachines, eMachines recovery management. Nesnáze mi to hlavní disk(C:)? I když jsem tam zaskrtl aby to nemazalo všechny soubory ale hodilo je to do backup složky, tak se bojím aby mi to nesmazalo C:. To je šlamastika fakt, kvůli jedny picovine. ?