Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BwPlayer + změněná domovská stránka

Ahoj, řeším takový problém. Mám WIN7, dneska jsem zapl youtube, dal okno na celou stránku a nad videem mi vyjelo následující:
- https://ibb.co/R9BsHsx ... pod "íčkem" v rohu v kroužku vyjede "search by BW player" ...

Následně, když otevřu novou kartu a máčknu enter, tak vyjedete toto:
- https://ibb.co/QMVXqXT ... tzn. nová domovská stránka.

Mohl by prosím někdo pomoci, jak se toho zbavit? Je to nějaký vir? Opravdu do počítače nic nestahuji a ani jsem v poslední době nestahoval a na počítač téměř nechodil. Procházel jsem nainstalované programy a žádné toolbary tam nemám, v nastavení chromu taky žádné doplňky nemám, resetoval jsem nastavení Chromu. Nevím, kde se to bere.

Díky moc, za všechny rady!

Aha. Takže zase řádil ten proslulý Japonec Samoseto?
Stačí, abys někde na webu potvrdil "Chci vidět nejnovější nabídky blablabla..." nebo při instalaci nějakýho free programu dal automatickou instalaci a nasáčkuje se to jako doplněk nebo vyhledávač do prohlížeče.

Pokud to nevíš, ty, my lautr. jediné, co se dá podle vágního obrázku určit, že je to zřejmě typově,malware, které mění nastavení browseru a nastavuje možná jinačí domovskou stránku. Ale může to být třeba i program, který změní nastavení DNS, proxy , že když zadáš jakoukoli stránku, vrátí se ti stránka upravená dle představ uzlu záškodníka, který proxy spravuje. Stejně tak, co odešleš, může změnit a číst. Teoreticky může PC být čistý, a otrava někde dál - v routeru s jiným DNS....