Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Joystick

Ahoj....

Potřeboval bych poradit ...koupil jsem si Joystick MaxFire Blaze Series od Genius .Celou dobu co ho mam,tak analogove packy fungovaly v poradku,ale vcera jsem do compu dal CD co mi dali k tomu a nainstaloval jsem tam Game Device driver a od ty doby mi jde levy analog jen nahoru a dolu a pravy do prava a doleva.Zkusil jsem ten Game device driver odebrat,ale na Joystick to už nema vliv.Tak jsem ho dnes sel reklamovat a oni mi dali novy..a u nej je to same...tak nevim ....ve hre PROEvolution Soccer 6 to slo do te doby nez jsem tam dal to cédo..Prosím poradte..jak by to jeste slo ....Dekuji..

Pán nám tu dabluje, takže lock. (touchwood)

Proč jsi macal na něco, co fungovalo chlape a ještě 2x?
Na všech poradnách ti poradí stáhnutí novějšího driveru:

www.geniusnet.com

Tam si vyber typ Windows a sosej. Jestli po předchozím odebrání přeinstalace
nezabere, tak zkus ovladač opět odebrat a ze Správce zařízení ho taky odeber,
po restartu si snad najde Microsoftí ovladač a pojede to.
Jestli ne, budeš se muset hrabat v registrech nebo napřed zkusit najít aktualizaci
ovladače přímo ze Správce zařízení.
Předpokládám, že se jedná o MaxFire Blaze 2: na stránce klikni na Service a Support,
Drivers a pak už je to jasné.