Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání desktopu (nahrávání stremovaných videí)

Dobrý den,
zdokonaluji se v práci s grafikou sledováním streamů zkušených tvůrců pracujících na programech typu photoshop.
Tyto streamy nahrávám přes VLC.
A většinou to funguje. Nicméně spolehlivé to úplně není, spousta důležitých nahrávek nakonec byla poškozena či byla úplně nefunkční.

Kamarád mi poradil a tedy nahrávám celý desktop. Tj. otevřel bych stream videa a dal ho sledovat full screen - který bych nahrál.

Poradil program MSI Afterburner, ale ten mi nehrává jen hry. Ne desktop.

Můžete mi prosím poradit free video recorder na desktop? Který by uměl dobré rozlišení (potřebuji aby texty, tlačítka z programů zůstaly čitelné)

Děkuji

Zkusil jsem. Software je z roku 2008.
Nabízí nahrávání ve 4 zastaralých kodecích.
Bohužel aspoň trochu slušná kvalita (takových 90%) znamená 6MB za sekundu (při 24fps). Tj 1GB za 3 minuty záznamu. Nepoužitelné.

U VLC jsem na cca 400MB za 1 hodinu záznamu, a kvalita 100%.