Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mi PC Suite

Zdravím
Mám Xiaomi redmi 6A a mám nutkání si nainstalovat Mi PC Suite má tento program funkci psát SMS na PC nebo vytočit kontakt jak to bylo na Nokia PC Suite díky

MyPhoneExplorer ten znám ten mám na starém telefonu konkrétně Aligator S4060 Duo u tohoto programu je třeba na tel. mít spuštěného klienta, mimochodem mi to šlo připojit jen přes Wifi - lokání síť další dvě možnosti bluetooth,USB jsem nebyl zhopen připojit .Na AirDrop jsem se díval na youtube ten neznám taky musí mít v telefonu spuštěného klienta? který je lepší MyPhoneExplorer nebo AirDrop ?,a MI PC Suite jaký je? díky