Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 60GB dat za 770,- ?? Kde?

Tož, zdravím, narazil jsem na ultra supr dupr článek na Novinkách https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/497755-nejvice-za-mobilni-tarify-plati-nejchudsi-cesi.html

Jmenovaná firma rewheel říká, že Čech si za 770,- korun pořídí 60GB dat.. Proběhla nějaká revoluce? Kdo mi takový objem dat nabídne? Hned to chcu! Nebudu přece platit 407,- Sazce za 5GB dat :D Ví někdo o něčem takovém nebo to je za nějakou podpultovou práci pod pultem prezidenta O2?

V tom clanku nejaka Adéla Denková papouskuje udajne data spolecnosti Rewheel. Tudiz ji zkus dohledat a zeptat se ji, pokud to je nejaka skutecna osoba a novinar si to cele jen nevymyslel.

Ja jsem na 99,99% presvecen, ze je to prachsprosta lez. Ikdyz mrknu na podpultovku, kterou je obcas mozne ziskat, tak je to nejakych 630Kc za 20GB jako maximum.

U Kaktusu je to pak verejne maximalne 15GB za 900Kc, pricemz se ale musis ucastnit te facebookove souteze - vyhrava kazdy, kdo se 2x mesicne trefi do dvouhodinovky dvojnasobneho kreditu.

A nic vyhodnejsiho co vim pro spotrebitele, teda koncoveho zakaznika neexistuje.

Neco jineho jsou zivnostnici na ICO, tam se da za 500Kc dostat co vim az na 15GB dat, ale ani to zdaleka nedosahuje na to, co se tam pise. Takze leda nejaky ministersky tarif. :-/