Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zdroj

Zdravim chtel bych se zeptat nejsem nejaky expert do pc ale koupil sem si pc ..pry ke herni ale kamarad mi rekl ze mam slaby zdroj ...zdroj mam anp-355a12 a napajeci kabel AC 230V pry bych mel vymenit zdroj tak newm dik za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Výbuch snad nehrozí. Nějaká nestabilita systému a restart při větší zátěži možná, ale zdroj by se měl umět přetížení ubránit.
Já si spíš nedovedu představit běžnou (i herní) sestavu bez nějakých vychytávek, které by nestačil běžný 400W zdroj. Jasně že když se přetaktuje procesor a paměti a do desky se nastrká grafáren, co se vejde a podobné šílenosti, tak je potřeba silnější zdroj. Já třeba ve svém výkonném počítači se na vstupu (tj. to co jde ze zásuvky) vejdu bohatě v plné zátěži do 250W (dokud jsem ale tohle nezměřil, taky jsem měl strach, jestli neni 500W zdroj poddimenzovaný, protože různé kalkulačky výkonů dávají různá hausnumera). Ale na to by právě měl dát odpověď seznam nejžravějšího hw sestavy. Do té doby jsme v rovině spekulací.