Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RTX 2080TI bzučí

Dobrý den, pořídil jsem si grafickou kartu:ASUS TURBO GeForce RTX 2080Ti 11GB občas bzučí jako "holící strojek" koukal jsem že doporučený zdroj je 650W, muj zdroj ma jen 600W muže to být tím ? Konkretně muj zdroj je: Fractal Design Essence 600W. Např tady: https://www.youtube.com/watch?v=_ktrLPg-6rA se píše že to muze byt zdrojem. Zbytek sestavy i7 7700K, Samung EVO SSD, HDD, + externí HDD, 32 GB ram. Drive jsem mel GTX 1080ti bez problémů. Díky

Zjisti si, co bzučí. Holicí strojek, to vypadá na ventilátory; zkus jeden po druhém opatrně! zabrzdit, zda je to tím. Pokud ano, nevím co s tím, asi reklamace.

Taky mohou bzučet cívky, ale že by až tak moc (i když holicí strojek jsem roky neslyšel :-)), to se mi nezdá. Mně to také nějaká karta dělala, jen v několika hrách, tam pomohlo nastavit/zapnout V-sync.