Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit Bing z IE, resp. z celého PC ?

Jak odstranit Bing z IE, resp. z celého PC ?

Bing jsme zakázali a odstranili 2 způsoby :

- Nástroje, Spravovat doplňky, Poskytovaté, Bing - Zakázat (zakázali jsem obě možnosti)
- Možnosti IN, Obecné, Domovská stránka, Použít

Poté jsme restartovali PC. Po otevření 1. stránky v IE se správně načte seznam.cz (domovská stránka), ale při otevření každé další záložky se otevře přiložený web (viz foto obrazovky/monitoru). Potřebovali bychom, aby se každá další záložka otevřela jako domovská stránka firmy seznam.cz.

Děkuji za seniory u PC.

Děkuji moc, zdá se, že se mi již otvírají další záložky s domovskou stránkou seznam.cz ! Jste jediný, který jste mně a mým přátelům, seniorům, poradil správně, milý IQ37... jééé, to je asi váš věk v době registrace, a ne IQ, já mám necelých 130, ale PC problematika je pro mě španělská vesnice, jelikož v ČR počítače "nastoupily", když mně bylo jako je IQ37 :-) Zdraví Lentilka

Ano, skleróza postupuje, ale já mám kromě neustálých laických oprav SW PC ještě k řešení hafo jiných problémů. Díky za skvělou radu ! Skláním se nad erudovanými PC-servisáky. Dlužnice Lentilka :-*

Kluci moji šikovní, tak vy "řádíte" ve vícero poradnách ! A víte, že mě to napadlo ? Nicméně jsem vám všem vděčná. Vážím si rad, ne jako někteří mladší (platí pro jakoukoliv radu, nejen u PC). Mohli byste vymyslet, při vaší inteligenci (můj zemř. manžel měl IQ 165), jak na ty mobilně-operátorské "zloděje", kteří se stali z našich daní miliardáři (mobily, ceny dat) : https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kdo-zkroti-operatory-proc-cesi-dal-v-mobilech-surfuji-nejdraz-v-evropske-unii-66633?dop-ab-variant=9&seq-no=2&source=hp

a všechny odkazy s neprůhlednými zkracovači bych navrhoval mazat.

nikdo nevidí, jestli to anonymní vkladatel z hlouposti nebo ze zlé vůle nesměruje na škodlivé stránky.
ani při dobré vůli vkladatel nezaručí, že minoritní služba nebyla hacknuta a doplněna o skript na ruskou proxy. 200 let po století páry je normální komunikace přes https.
a o dlouhodobé trvanlivosti takového odkazu lze taky pochybovat, čili taková rada je pro budoucí čtenáře nejspíš bezcenná.

Paranoja ja sviňa:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-other_settings/how-to-remove-bing-bar-from-windows-10/83db0caf-49e6-46c9-8ab4-e31c03905935

Si zamestnanec u nemenovanej mocnosti v zapeklitom úrade zamurovaných špiónov, že si dovolíš zo seba vysúkať takúto ubolenú infantilitu?

Ešte presmerovaním na CCCP či Činske stránky bežným otvorením svojho browsera nikto na svete nič nepokazil, neschytal škodnú či nenabalil do svojej kuchyne neškodné cookies - samosato. Ani v štvrtom leveli Darknetu, kde sa neodváži vstúpiť sám Chuck Norris či kúzelník s diablom v tele.

http://spys.one/free-proxy-list/CN/
https://mp.weixin.qq.com/s/nnRgD5HGj49YjX426kovgg?

Kazdou chvili narazim pri vyhledavani na stranku, kde je odkaz na reseni nejakeho problemu, ale cil uz neexistuje. A namusi jit ani o moc stare stranky, obcas staci pul roku a konec. Z plneho zneni odkazu se casto aspon neco da vycist a dohledat, z chrchele nemyslnych pismen ani to. (Teda, ne ze by me nejak mrzelo, kdyby microsoft taky zmizel z povrchu zemskeho, ale ono staci, aby trochu preorganizovali strukturu a cele to forum jen posunuli na jinou vetev a chrchel na zkracovaci je na nic. Nemluve o tom, ze takovy zkracovac taky muze zmizet ze dne na den ...)