Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravopis Word - Přidání slova

Ahoj, prosím Vás, měl bych dotaz ohledně Wordu 2007 a jeho pravopisu (automatických oprav). Word mi automaticky červeně nepodtrhává nějaká slova, která jsou gramaticky špatně (např. y/i)...lze nějak přidat určitá slova, která chci, aby mi opravoval? Děkuji! :)

Vím, že se ptáte v počítačové poradně, ale já bych poradila nespoléhat na automatické opravy, protože je žádný sodtware „neumí“
a ještě hodně dlouho umět nebude. Žádný software neumí číst myšlenky, neví, co chcete napsat, neopraví shodu přísudku s pomětem, …
Jediné, co umí, je nahradit jedno slovo jiným. (Totéž platí pro překladatelský software.)

Pokud chcete mít jistotu, stejně potřebujete umět jazyk nebo zaplatit korektora – člověka.