Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC i po opravě nejede

Zdravím. Mám následující problém:
Moje PC přestalo celkem nedávno fungovat. Nechtěl jsem s tím mít nic společného, ale po nějaké době jsem se odhodlal a zkusil to. Po výměně zdroje vše naběhlo v pořádku, jen Windows vůbec nenabootoval.
Tak jsem tedy začal s instalací z DVD... Do restartu vše v pořádku, poté ale PC už nenaběhlo. Ani uvítací obrazovka MB, nic... Zkusil jsem minimální konfiguraci ( CPU, GPU, bez disků, mechanik a USB), ale stejně ani ťuk.
Před rokem, chvíli předtím než to kleklo prvně, jsem měnil i MB. Má někdo aspoň nějaký nápad, jak tuhle sestavu rozjet? Zdá se mi divný, že to jenom tak prostě po restartu klekne.... Díky

Sestava:
MB: ASUS M5A78L-ME USB3
CPU: AMD FX 4100 QUAD CORE
GPU: ADUS HD 7770 2GB
RAM: 8 GB 1333 MHZ
PSU: EVOLVEO PULSE 550W ( dnes zakoupeno)
HDD: WD CAVIAR GREEN 1TB

To je tak hroznej ten zdroj? No jako nechtěl jsem do takové sestavy sypat zbytečně moc peněz...
Problém. je že PC ani neťukne, ani načítací obrazovka od MB se neobjeví. Prostě ani ťuk.

Před tím osudným restartem po instalací Win všecko v pohodě, měl jsem Ubuntu puštěno přes flashku a zálohoval jsem si data... Až po té instalaci všecko chcíplo.

Aha, to jsem nějak přehlédl ;-). Navíc na té desce jsou kvalitní kapacity, ty by se nafouknout neměly. Píše o minimální konfiguraci, ale nic o sestavení "na stole" - může být i šlus na bednu či chorý mikrospínač (reset, pwr_on). Taková duchařina se na dálku opravovat nedá (musel bych mít krám v katovně).

Baterku neřeš.

No s tím nesouhlas,jasný poskládat na stole a testovat,jenže s vybitou baterkou to právě nemusí vůbec naject stalo se mě to už 3 x na různých prknech kde sem si moh zkoušet co jsem chtěl a obraz ani ťuk,s novou prkna pak najeli,životnost těch nových JPN baterek mizerná oproti starejm,jenom dva roky tak už to bude mít za sebou...

Jo starý baterky vydrželi 5 let,jenže nový dva roky a šlus už sem měnil znova po dvou a počítám že ještě budu na starým prkně zase teď někdy obě JPN.
Do BIOSu se nedostane když nejde obraz nijak,na Asus co sem měnil tak se vybila a krom toho že to skákalo při startu pořád do BIOSu a musel jsem nastavovat datum atd se nic nedělo jelo to jak mělo,jenže na jinejch ani ránu rozjelo se to ale smolík ani na integrovanou ani na dedikovanou,myslel jsem že je 100% ta MB v hajzlu (byl to jetej komp) takže ta výměna baterie byl už poslední pokus před vyhozením,pak se mě to stalo ještě 2x na Asus a GB prknech...

Tak když jsem to rozebral a hodil na stůl, na první pokus to najelo: ozvalo se pípnutí, obrazovka začala fungovat, všecko vypadalo v pohodě. Tak jsem to vypnul a zkusil znova a už zase nic... Tak teď su fakt zmaten...