Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový CPU chladič

Ahoj,
poradili byste, prosím, chladič k CPU AMD FX-6300 VISHERA? Mám pořád ten původní a už se to nedá vydržet. Základová deska ASUS M5A97 R2.0. Díky!

Fera 3. Ty boxované chladiče na Visheru byly fakt ukrutné (začaly výt po půl roce). Asi by stačilo vyměnit větrák a vyluxovat chladič, ale ony byly "nadoraz" už nové (uchladit TDP skoro sto wattů není prdel). Mrkni na tu Feru (pokud se ještě prodává).