Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umírá mi grafická karta?

Prosím o radu,

Mám problém : Hraju například Kingdom Come nebo nové Metro ve 1440p na 2 roky staré 1080ti GIGABYTE. Všechno v porádku FPS se drží kolem 120-140. Zhruba po 5-10 minutých FPS dropne na 10-20. když zkusím restartovat hru problém nepřestane, když pustím "superposition benchmark" v 1080p (medium) FPS je na 40 (normálně mám kolem 150). Problém se vyřeší jen vypnutím a zapnutím PC. Teplota GPU je v pasivním režimu 50°C, během náročných her se drží mezi 75-79°C a výkon je na 99%. Zkusil jsem i kompletní reinstal OS, ale to nepomohlo. Když spadne FPS tak je výkon GPU stále 99%. Netuším co s tím, kromě grafiky jsou všechny komponenty kompletně nové a pc každý měsíc profouknu od prachu.

V příloze DXDIAG

Děkuji za každou odpověď.

- Zkus pouzivat V-Sync, nevim k cemu potrebujes 140frames/s na tvém 60Hz monitoru, nebo co od toho cekas. (alespon u tech her co jmenujes)
- Takle zbytecne tisknes neco co nevidis a az 2x vytezujes vic tvé pasmo. S V-Sync si tva karta vic odpocine a na obrazovce rozdil stejne neuvidis.
* Klidne zkus i jiny PCIexpress port. (strc tu grafiku do toho PCIe pod tim).