Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neukladájící se nastavení barev/jasu/kontrastu/gammy

Zdravím,

z nějakého důvodu se mi nechce uložit nastavení gammy a ostatních parametrů. Zkoušel jsem to jak přes NVIDIA control panel(Run as administrator), tak přes kalibraci monitoru ve WIN 10.

Gamma se mi podaří snížit, potvrdím změny a monitor se zase po 2s zesvětlí. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače grafiky, ale bez úspěchu.

Mám NVIDII GTX 1070 a monitor AOC G2460PF 24-inch 144Hz.

Monitor má od výroby vysoký jas a gammu, snížení na minimum v jeho nastavení není dostatečné, proto se snažím snížit tyto parametry přes WIN, nebo ovladače.

Oddinstaloval jsem ovladače pomocí DDU a funguje to, ale jen do restartování PC.

Po restartu je opět obraz jasnější i když používám nastavení NVIDIA se sníženým jasem na 35%

EDIT: tak už je to asi v pořádku, prošel jsem ještě nastavení barev přímo ve winu přes kalibraci a nastavil spouštění NVIDIA control panelu jako správce, i po restartu je jas nižší :-)