Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na nahratie obrazovky

Dobry den,

Potreboval by som nahrat nieco z obrazovky do vysokokvalitneho videa a aj audia (tiez vo vysokej kvalite). V podstate mi ide o to audio. Po vas by som chcel aby ste mi doporucili nato nejaky program. Hlavne aby bol free.

Nie neni. Lebo tych programov je tucet a nie vsetky vedia to co chcem. Jeden je zadarmo iba v trial, druhý je zadarmo ale do videa umiestnuje logo (www.bandicam.com), treti nahrava iba v 720p, stvrty nevie nahrat audio, piaty, ak ho vie nahrat, tak len v 128 kbps, siesty ma 10 GB atd. A potom mam v compe desat programov, s ktorych ani jeden neni vhodny. A v systéme bordel. Tak ked nemas co rozumne poradit tak si odpust zbytočné komentáre!