Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika nebo procesor

Když hraju GTA tak se občas stane že obraz zamrzne a přesně po minutě celá hra spadne, pokud hraje ve hře hudba tak ta funguje dál až do pádu hry. Takže, páč nejsem žádny veliký odborník ani myslitel, z laického pohledu se mi jeví jako příčina buď problém v grafické kartě nebo procesoru. No a ted mám dilema co dál , upgrade procesoru nebo grafiky ? Já to GTA měl nastavené na MAX a ignoroval sem všechny limity a docela to jelo až do určité chvíle kdy to začalo padat a tak nějak mám podezření na přehřívání procesoru (jel pořád na 100%) nebo grafiky (60-70C) taky na max výkon.

Intel Core i5-3470 - 4 cores, 3.2 GHz

Nvidia GTX 760 - Ram: 2GB

GRAFICKÁ KARTA - MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming
PROCESOR - Intel Core i5-3470
ZÁKLADNÍ DESKA - ASUS P8Z77-V LX2
PAMĚTI - CRUCIAL 16 GB (kit 4 x 4GB) Ballistix Tactical 1600MHz (1.5v)
ZDROJ - Corsair CX Builder Series 500W

Antiwir nemám žádny