Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení pc (základní deska, ramky, chlazení)

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit.

Mám tento pc: https://www.czc.cz/czc-pc-gaming-iem-certified-gtx1050ti-powered-by-msi-i/216461/produkt

A moc tomu nerozumím ale chtěl bych zainvestovat do vylepšení do tohoto pc a konkrétně by se to mělo týkat základní desky, ramek alespoň 2x 8gb a chlazení.

Budu rád za odpovědi a případné teorie. Díky moc :)
Upravena velikost písmen. (karel)

Stává se mi v posledních dnech přetížení proccesoru na 100% a říkám že počítači je méně jak rok takže stále je v záruce...Když jsem to ukazoval někomu kdo se v IT věnuje doporučil mi změnu celé základovky z důvodu kondenzátorů já o tom vím kulový ale když je názor jen jeden je to příliš málo.. Ale každopádně co já sám za sebe můžu říct tak ramky jsou nedostatečné a vzhledem k tomu že tomu nerozumím a řekněme že jsem si chtěl koupit k tomu ještě jednu ramku akorát ta ramka měla vyšší frekvenci než 2 133 což má tahle tak ani nevím jestli by to fungovalo a co se týče chlazení tak to je taky pohroma

Chladič nestíhá proccesor chladit. To je asi základní problém co jsem si všiml, druhý problém je ta ramka že pouze jedna a rád bych jich tam měl více. Využívám PC na hry a budoucí hry mají bohužel už vyšší požadavky... Battlefield 1 už byl problém přitom už je to trošku už delší doba...Přidávam fotku chladiče, který bych rád určitě chtěl změnit bohužel ale nevim jaký.

Odpověď na ty teploty - tady problém nemám žádný , pouze se mi stává že mám zatížení proccesoru 100%...
A mám otázku: mám jednu jedinou ramku 8gb, a má frekvenci 2133 můžu přikoupit druhou ramku taktéž 8gb ale frekvenci vyšší? nebo musí být ta frekvence stejná? Já bych nerad udělal nějakej průser a pak neměl nic..Rád bych měl dohromady 16gb.. ale ramku se stejnou frekvencí jsem nenašel, našel jsem tohle https://www.czc.cz/hyperx-fury-black-8gb-ddr4-2400/189362/produkt a ta moje co je v počítači má 2133, bude toto vadit nebo ne? nebo musím ramky vyměnit kompletně v kombinaci 2x8gb? opravdu děkuji za vaše odpovědi jste hodný

Zapnu určité hry a proccesor okamžitě stoupne na 100% a začnou padat FPS. CPU vytěžuje samotná hra spuštěná a frekvence se zvedá k maximálním hodnotám.. Ukazoval jsem právě přes TW kamarádovi co chodí na školu kde studuje IT, a řekl mi že prej odchází kondenzátory na základní desce