Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava vlastností mp3 souboru

Potřebuji upravit vlastnosti jednotlivých songů u hudebního alba. Nepotřebuji návod, vím, jak se to dělá. Problém je ten, že u jednoho ze songů vlastnosti nelze upravit - je asi nějak uzamknutý pro úpravy. Nejde je doplnit a uložit ani ve Windows, ani v programu mp3tag. Jak soubor pro možnost úpravy vlastností odemknout...??? Díky!

mp3 soubor > vlastnosti > podrobnosti > doplnění vlastností jako interpret, název alba, název písně, číslo stopy, rok atd... Při tomto postupu je vždy daná vlastnost modře zvýrazněna, při kliknutí na ni se v modrém políčku zobrazí kurzor a lze vepsat hodnotu. U toho problematického souboru je políčko modře zvýrazněno, ale nereaguje - při kliknutí na něj se nic neděje...

Otevřel jsem soubor v Nero Wave Editoru, kde už jsem ho předtím zvukově upravoval. Tentokrát jsem s ním nic nedělal a jenom dal znovu "uložit jako". A vypadá to, že je teď všechno v pořádku. Nevím, kde byla krpa. Zatím díky všem, kdyby se to při dalších úpravách zase objevilo, znovu se ozvu a někam soubor hodím...