Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce DVI na VGA

Zdravím,

potřeboval bych připojit druhý monitor do mé asus 1060 6GB, bohužel druhý monitor má pouze VGA konektor.. Doma jsem našel sice redukci, ale zjistil jsem, že to sice je VGA na DVI ale jsou tam nějaké konektory navíc a tudíž to nemůže pasovat na grafiku.. Omlouvám se že to píši tak amatérsky, ale v redukcích se vůbec nevyznám. Mohl by mi někdo poradit, jakou tedy redukci musím mít, abych z té grafiky mohl převést VGA na DVI?

Předem díky za odpověď,
Brego.

Grafika: https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1060-dual-gtx1060-o6g-6gb-gddr5/195165/produkt?gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XmXtiVgInJsnmK4y2lD1lsFm2Y_3fVDiv1zAPlkxQDww6ugVXQ236hoCYq4QAvD_BwE

druhý monitor má pouze VGA konektor

kup si normální monitor s více vstupy.
lowendy s jediným analogovým vstupem kdysi zamořily české domácnosti, dnes jsou u nových grafik pouze digitální výstupy a staré vga monitory jsou na vyhození. takže ti co tehdy "ušetřili" za šmejd, dnes hledají převodník za 40% ceny nového monitoru.

starý monitor si dej do garáže k přehrávači mp3 nebo jestli se ho povede připojit ke kameře k domovnímu zvonku, jinak je k ničemu.