Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook crashnul

Zdar borci, dneska se mi můj HP Omen 15 2018 při načítání AutoCADu nečekaně vypnul, a nejde nastartovat... Nevíte čím by to mohlo být ? Nevím jak to je s zárukami tak jsem se do něj ještě nedíval... Mám ho od září... Teploty byly v pohodě takže přehřátí to asi nebude.

Nějaké nápady a případné důvody ocením

Díky předem za všechny odpovědi

Teploty byly v pohodě

a včera? a předevčírem?
hp je krám na úrovni aceru. notebuk je výkonný, bohužel je ten výkon nacpaný do špatně uchladitelného 15" těla.
když ty teploty sleduješ, asi už s tím nějaké zkušenosti máš.
takže mohl přehříváním odejít třeba měnič napájení na základní desce.
takže servis.

jestli potřebuješ data, vytáhni disk a zkopíruj si je na stolák - pokud je nemáš zrovna na nvme disku.