Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pády pc

nedávno jsen si koupil novou grafickou kartu (ATI Radeon x1950 pro) do svého 3 roky starého počítače,a u některých novějších her mi po několika minutách spadne pc,docela bych rád zjistil příčinu,a jak tento problém řešit.Předem děkuji za odpovědi

To vypadá na zdroj u grafiky při přehřívání nejprve artefakty v obraze.Ten zdroj ti to utáhne dokud nespustíš nějakou náročnější hru..Potřebuješ alespoň 400w a kupuj kvalitní Fortron, Seasonic a né KME nebo Eurocase ty se pro tuto grafiku nehodí..Jo a pokud to je zdrojem tak jak tak budeš pokračovat tak ti odejde a může ti vzít i nějaké konponenty s sebou