Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho vyzváněl zmeškaný hovor?

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde nějakým způsobem dohledat, jak dlouho vyzváněl zmeškaný hovor? V aplikaci telefon vidím jen informaci, že hovor trval 0:00, což sice má svou logiku, ale je to pro mě nepodstatná informace.

Myslíte si, že mi je operátor schopen sdělit takovou informaci?

Vlastním telefon s Androidem 8.0 (konkrétně galaxy S8). Napadlo mě, že by telefon mohl schovávat tyto informace někam do logu, ale absolutně netuším, jak se k němu dostat, pokud tedy vůbec existuje. Popř. nějaký log vibrací atp.

Všem mockrát děkuji za odpovědi.

loading...

Log vibrácií? :-?
Hádam nechceš merať svoj mobil, či by ti pracoval ako vibrátor :-D.

Ale dĺžka zvonenia je operátormi nastavená na pevný časový úsek. Väčšinou je to 1 minúta. Po tejto dobe sa ozve "Volaný účastnik nedvíha, zopakujte prosím voľbu neskôr."
A div sa svete - u nás je to u každého operátora rovnaké.

Žiadna aplikácia na takúto kravinu neexistuje. Sú aplikácie, ktoré merajú dĺžky USKUTOČNENÝ hovorov, ale pokiaľ nie je spojenie, NEMAJÚ ČO merať.
Operátor (jeho automat) ti akurát pošle, KEDY sa k tebe niekto snažil dovolať. Hovorí sa tomu "Zmeškaný hovor" (lebo si zmeškal to zdvihnúť).

Tak ale zasa je rozdiel keď ťa niekto volá a zloží to po 5 sekundách alebo keď vytrvalo zvoní 30 sekúnd a viem si predstaviť že pre niekoho tá informácia môže mať význam. A fakt je že niektoré telefóny tou informáciou disponujú. Ale to zasa záleží na tom ako si to výrobca poriešil.