Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prodej počítače, kolik asi může stát?

Zdravím,

Na kolik jsi myslíte, že by stála tato sestava?
Nechci to prodávat na díly, prostě celek, celá bedna, ze vším jaká je cena(btw)

Skříň ---> Hal3000 forceful technology
Základní deska: ASUS M4N68T-M LE V2 - nForce 630a
Procesor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
Grafická karta: Sapphire HD 6570 2GB DDR3
Operační pamět: Kingmax (2x4GB) DDR3 1333MHz CL9 DIMM
Pevný disk: Samsung SpinPoint F4 EcoGreen - 2TB
Optická mechanika: TSSTcorp CDDVDW SH-222AB SCSI CdRom Device

PC je plně funkční s Windows 10, děkuju předem. :)

Ahoj,
hodně podobnou sestavu jsem prodával i já. - https://pc.poradna.net/questions/2804557-odhad-ceny-starsiho-pc
Zkusil jsem to napřed za 5000, na bazoši to leželo snad tři měsíce, ozval se mi člověk, že by to vzal za dva tisíce, do toho se mi nechtělo.

Nicméně pak po těch třech měsících už mi to začalo doma překážet tak, že jsem šel s cenou na 3000 a do dvou týdnů to bylo prodané.

Troufám si tvrdit, že jestli tam nemáš SSD a nějaký kvalitní zdroj, tak bys za to mohl dostat tak 2000, pokud jsou tam legální Windows.