Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budoucí upgrade sestavy

Zdravím toto je moje sestava

ASUS PRIME B450-PLUS

AMD RYZEN 2600

HYPERX PREDATOR 16GB DDR4 3200MHZ 2X8GB

ASUS R9 STRIX 380 4GB GDDR5

Jentak pro informaci, co myslíte že bych měl v budoucnu vyměnit? Používám hlavně The Foundry Nuke a v budoucnu chci Houdini!!! co byste doporučili? Vím že GPU je už dost stará, ale myslel jsem že ram, že bych dokoupil další modul, ale nevím... protože dual channel. Budu vděčný za každou radu díky.

Jaj... mám 2 moduly ramek, omlouvám se... Jo a ssd nemám, takže grafiku, a jakou? Co třeba 570 8gb? nebo 580 8gb? zdroj mám tento Seasonic S12II-520 520W. A kdybych dokoupil stejné moduly ramek? Je pravda že Ryzen je nejlepší s dual channel? Já nevím jestli Nuke a Houdini není spíše na cpu a ram... Houdini, tam určitě lepší gpu by se hodila, ale pro mě je momentálně hlavní Nuke. Díky.

Ano, ale používám nejvíce nuke, to je priorita. Koupil bych stejné moduly ram, ale u Ryzen prý funguje nejlépe dual channel, ale zase bych musel prodat stávající ram, a koupit 2x16GB, což se mi moc nechce, Ssd určitě by se hodilo, teď přemýšlím o ssd a ram... nejraději bych koupil stejný modul a byl klid, ale to je problém... Ale jak koukám tak ty ssd nejsou zas tak drahé. Poprosím, kterou gpu vybrat, které ssd je spolehlivé, a zároveň pro mě vhodné, a co si myslíte o ram, že bych koupil další stejné moduly, tudíž bych měl 4x8Gb,a která gpu je pro mě vhodná.Hry nehraji, ale v budoucnu bych si možná zahrál, ale to bude až za dlouhou dobu, potřebuji se naučit v těchto softwarech. Diky.

Dual Channel ti zůstane i při osazení 4ks RAM, ale v tomto případě je už velká pravděpodobnost, že se ty 4 moduly nepodaří provozovat v režimu DDR4-3200, ale budeš muset frekvenci snížit. Ryzeny 2xxx oficiálně podporují jen režim DDR4-2933