Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba WatchDog

Zdravím,
před nějákou dobou jsem si pořídil tuto sestavu.
Zdroj jsem použil původní. Po první instalaci windows mi hned začala vyskakovat modrá obrazovka.
Vzhledem k tomu, že jediný starý komponent byl zdroj, tak jsem si jeden od kamaráda půjčil a problém setrvává. Tudíž nevím v čem jiném by to mohlo být.
Nevíte co s tím ?

Tak jsem naformátoval disk a provedl znovu instalaci win z flashky. Nainstaloval chipset, nějáké základní programy, a po kliknutí na ikonu start to zase spadlo...
V tom verifieru mám u všech driverů 0 faults injection.