Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP 3 přehravač se zabudovaným reproduktorem

Dobrý den,
rozbil se mi mp3 prehravac Philips Go Gear, který měl integrovaný reproduktor. Kromě přehledného a strukturovaného menu měl výhodu v možnosti poslechu nahlas před usnutím, funkci sleep a zaměření jen na přehrávání mp3 souborů, což u klasických telefonů neplatí. Na trhu je zjevně, že výrobci od těchto výrobků upustili a pro mě jako navyknutého mp3 vyznavače není možnost sehnat přístroj tohoto typu. Nevíte, zda se mp3 přehravač s vestavěným reproduktorem vyrábí? (koupil jsem i cowon za cca 4000, ale tamější reproduktor je k smíchu, lehce je slyšet, když jej silně přitlačím na ucho).... díky za radu (případně prosím o tip, kde by mi mohli starý přístroj opravit, díky.

asi nechapes pisanemu textu, ale napriklad hned prvy z mojho odkazu - https://www.amazon.com/Bluetooth-BERENNIS-Portable-Lossless-Recorder/dp/B07D6KWPCY/ref=as_li_ss_tl?tag=shopperz_origin3-20&ascsubtag=344851727-2-552793684.1551178847&SubscriptionId=AKIAJO7E5OLQ67NVPFZA ma zabudovany speaker - je to aj v popise - And Build-in speaker is included, you can play the music without earphones.
z doho usudzujem, ze KAZDY co je v odkaze bude mat zabudovane repro.

Náhradní řešení.
Mám vyzkoušeno, že při poslechu mp3 knížky usínám stylem: vnímám zvuk ale smysl uniká. Otestoval jsem se, že si tohoto stavu všímám cca po 10 minutách polovědomí.
Takže se lehce proberu, vypnu přehrávač a při dalším poslechu si to přetočím o těch 10 minut zpět. Mám go gear taky, ale bez repra.