Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na C

Viete mi poradiť ktory program by bol vhodny na programovanie jazyka C pre začiatocnika? potrebujem aby tam bolo gcc a prikazovy riadok, mam win10 , skusal som Sublime text a clion od JB

budem potrebovať tam dať gcc compiler, je sucastou nejakeho z tychto programova alebo stym budem musieť sa babrať? chcel som do oboch čo programov čo mam dať mingw no neustale to vyhodi error cannot download repository.txt a inštalacia ani nezačne...