Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AverTv

Dobrý den, chci se zeptat, když nemám tv kartu zapojenou v notebooku a vyskakuje na mě okno AverTv, když jsem na internetu, čím je to způsobeno, AverTv mám už dlouho a nikdy dřív se to nestávalo. Za případnou odpověd děkuji.

Určite beží v systéme nejaký jej ovládač, aký dôvod má aby spustil okno netuším. Myslím, že keĎ bude minimalizované dole na lište, bude spokojný, že je spustené a ty tiež, že ťa neotravuje. Ak to nepomôže, skúsime zakázať jeho aplikáciu Po spustení systému.