Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuková karta v mobilu

Dobrý večer poradno. Řeším menší problém. Dost rád poslouchám muziku a dost si ji užívám. Poslouchám ale pouze např. v hromadné dopravě nebo prostě na místech kde nemám po ruce počítač. Problém je, že když sluchátka píchnu do PC, kvalita zvuku je téměř dokonalá díky zvukové kartě co mám. Když ale venku poslouchám hudbu z mobilu, musím používat různé equalizéry atd. abych si muziku opravdu vychutnal. Dávno vím že je to kvůli tomu, že výrobci mobilů zvukovky pěkně šidí , a proto hledám řešení a ptám se, které bude nejlepší. Pokud si koupím sluchadla která hrají přes bluetooth, bude zvuk lepší, než z nekvalitního mobilního 3,5mm portu?? Další co mě napadlo je koupě nějakého externího zařízení. Pomůže zesilovač pro mobily? Pokud ano jaký je nejlepší pro zlepšení zvuku??(hlasitost není potřeba zvyšovat) Nebo mám koupit přímo zařízení přímo určené na přehrávání?? Obecně mě drží zpátky kvalita 3,5 jacku na mém Huawei mate 10 lite a tak budu rád za všechny vaše tipy, jak tenhle problém obejít....... Děkuji. :D

mám Marhsall Major II (drátová)
plánuji koupit Marshall MID Bluetooth (popř. k tomu i zesilovač)
mobil je huawei mate 10 lite
Poslouchám hlavně psychadelický rock nebo obecně legendy 20 století a vážnou hudbu :dd

Moc resitelne to neni, ale zkusil bych nejaky Samsung Galaxy S cislo, jestli nebude kvalita zvuku lepsi. Samsung byva parametrove lepsi nez Huawei a navic rada "lite" od Huawei je sizena, vzdyt take nabizi nizkou cenu. Urcite by te u nektereho operatora mohli nechat par telefonu vyzkouset, popripade velka eletra typu Datart taky.

Asi tezko dosahnes kvality jako na PC s nejakou znackovou zvukovkou, ale mohl by sis polepsit. Ven k mobilu se skutecne ten BT hodi, ale chce to kvalitni s aptX kodekem a nezapomen, ze BT sluchatka v zime pouze pod cepici!