Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade PC - 16k

dobrý den
rád bych si upgradoval konečně svůj pc aby utáhnl i náročnější hry
chci si koupit novou GPU, CPU, RAM, Motherboard a skříň za cca 16 tisíc
ale nedokážu vybrat co nejkompabitelnější komponenty v rámci ceny, dokázal by mi někdo pomoci?
mám zdroj seasonic 520W
předem děkuji

Tu grafiku, kterou navrhl sambilionk zvlast NEBRAT, je to sunt. :!:

https://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/56233-msi-gtx-1660-ti-ventus-xs-oc-vysoky-vykon-za-super-cenu?start=23

Nejurvanejsi graficka karta za poslednich 10 let. Jenom idioti v MSI muzou navrhnout v roce 2019 grafiku, ktera neumi regulaci otacek ventilatoru.

---

Edit: s tou puvodni sestavou od sambilionka souhlasim. Pokud si priplacet za grafiku, tak GTX1070(Ti) nebo RTX2060, ale pozor na microstuttering.

No sorry, ale zadna herni grafika puvodni serie GTX 1000 (1050Ti, 1060,1070, 1080) nebyla tak odrbana jako co predvedli vyrobci karet s novyma 1660Ti. (1650 a 1660 jsem jeste nevidel, ale verim M-Polovi, kdyz rika, ze je to odrbane vsechno.) Pokud chce nekdo jeste v roce 2019 poslouchat rev graficke karty s ventilatory na 1500ot., tak prosim, jeho vec, ale ja pred tim potencionalniho uzivatele varuji, nechtel bych to ani zadarmo.

Tak neříkám že jí neosekali,ale nemá snad slušnej výkon ? Pokud někdo chce v podobný ceně tak má možnost si připlatit 600Kč za lepší verzi ,koupit slabší RX590 nebo za litr navíc pažravou Vegu 56, nebo zase osekanou RTX2060 ,ty normální stojí totiž kolem 12....

Hlučnost zátěži jako GTX 1070 Ti FE takže tu by sis do kompu taky nedal asi když to bereš takhle.Jasný je to na tazateli buďto veme na hraní horší ale tichou slabší nebo hlučnější která má lepší výkon,nebo si připlatí.To s tím osekáním MSI Gaming co jsou dražší maj taky úplně jiný vlastnosti než ty obyč levný ohledně teplot/chlazení ,platí to i u AMD viz dobrá Sapphire Nitro a pak ty levný.

Urcite, tady jde spis o to, ze v zadne minule generaci nebylo to osekani mezi zakladem a nejakou drazsi verzi tak obrovske jako ted u cele te rady Touring. Proto bych osobne nemohl doporucit ty levne grafiky jako je tato, bude to nakonec uzivatele vytacet, ze si nepriplatil. Jenze ve chvili, kdy vezme drazsi verzi, tak je to vzhledem k tomu co dostane zase prilis drahe. Nezavidim lidem, kteri si ted maji kupovat grafiku, protoze je to hruza bes, co tenhle rok vyrobci predvadi.

Pokud zminujes Sapphire, tak ano, u Pulse byl horsi pasiv a tudiz horsi provozni vlastnosti, ale taky se to otevrene rikalo a vedelo, ze kdo chce trochu slusnejsi provoz, musi jit do Nitro. Ta kampan ted co delaji vyrobci s nepodarenym Touringem, to je ale sila, same lzi, hlavne aby zakaznici koupili klidne uplnej odpad. :-/