Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sťahovanie obrázkov

Zdravím. Potreboval by som poradiť ako sa dajú stiahnuť obrázky z platenej stránky. Proste aby som sa dostal k tým fotkám musím si kúpiť členstvo dať heslo a tak. Členstvo som si kúpil ale ide o to že tie fotky sú rozdelené do albumov a v jednom albume je okolo 20 fotiek, takže dokopy zopár tisíc fotiek. Chcel by som nejaký program cez ktorý si označim fotky v albume a ono mi ich naraz stiahne. Zopár programov som našiel ale ide to že stránka je chránená lebo je platená a aj keď sa prihlasim tak mi v programe nenájde ani jednu fotku. Na neplatenych stránkach to funguje v poriadku. Takže aký program by som mal použiť ak sa to vôbec dá? Ďakujem za odpovede

Autorské právo a fotografie na internetu
Často se stává, že fotografie nalezené na internetu jsou dále používány nejen pro soukromé účely, ale také např. při prezentacích nebo v propagačních materiálech, aniž by k tomu autor fotografie dal souhlas. Fotografie stejně jako ostatní tvůrčí díla (literární dílo, hudební dílo apod.) je považována za autorské dílo a váže se k němu skupina práv, která náleží jejímu autorovi.

Zdroj: https://www.pravniprostor.cz/clanky/obcanske-pravo/autorske-pravo-a-fotografie-na-internetu

Foto zdarma: https://pixabay.com/cs/