Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem disky

Zdravím, mám nově postavený PC, šlape jako hodinky. Mám tam dva disky, jeden 120gb ssd a 1t disk hdd. Na tom ssd disku mám windows a měl jsem v plánu že tam budu mít windows a nějaké oblíbené hry, ale je to tak, že všechno co si stáhnu, tak se mi dá na ten ssd disk a ne na ten hdd disk, jak ho nastavit aby byl jako hlavní?

- Tak slozku "download" presnun na disk [D\:] . Pravy klik vlastnosti → umisteni → presunout → tva cilova slozka. Zvolis treba slozku na tom druhém disku treba [D\:]

[85111-dow-png]
- V pripade ze mas Windows 10, mas to i v nastaveni "Setings/nastaveni → System → Uloziste → Zvolit" : kam chces ukladat soubory a hry.