Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit účet u Skrill ?

Ahoj všem .

Kontaktujeme vás s informací, že provádíme změny některých Podmínek použití účtu Skrill, které řídí náš vztah s vámi a způsob, jakým poskytujeme služby Skrill.

Tyto změny vstoupí v platnost dne 13. března 2019.

Nové Podmínky použití účtu Skrill můžete zobrazit kliknutím na výše uvedený odkaz. Také jsme využili této příležitosti a níže vám předkládáme shrnutí těchto změn.

Poplatky za služby Skrill

Následující změna se vztahuje na poplatek za služby uvedený v Podmínkách použití účtu Skrill:

Váš účet Skrill je pro osobní potřebu zdarma, pokud se přihlašujete nebo uskutečňujete transakce alespoň jednou za 12 měsíců. Pokud tak nečiníte, bude měsíčně z peněžních prostředků na vašem účtu odečítán měsíční poplatek za služby ve výši 5,00 EUR (nebo ekvivalent).

Ukončení nebo pozastavení vašeho účtu Skrill

Nyní můžeme kdykoli pozastavit nebo zrušit váš účet Skrill bez upozornění, pokud máme důvod se domnívat, že jiný účet společnosti Skrill nebo NETELLER ve vašem držení byl použit k podvodným činnostem, praní špinavých peněz, financování terorismu nebo jiné trestné činnosti.

Tyto změny nabývají účinnosti dne 13. března 2019 a budou se automaticky vztahovat na služby, které vám společnost Skrill poskytuje. Vaše další používání služeb Skrill po 13. březnu 2019 bude považováno za přijetí výše uvedených změn. Pokud potřebujete další informace, kontaktujte nás prosím.

S pozdravem,

Tým Skrill
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlásím se,jdu do nastavení-nastavení účtu-stav ůčtu-uzavřít ůčet -
Snažím se už asi dva měsíce od doby co mi přišel email zrušit účet o zpoplatnění u Skrill,ale nedovolí mi to,dám uzavřít a napíše to ,že nelze wtf?
Tenhle návod nepomáhá-
https://www.objevit.cz/skrill-moneybookers-zavadi-servisni-poplatky-chcete-zrusit-ucet-prinasime-navod-jak-na-to-t18335

Neví někdo jak to zrušit,děkuji...

Aj ja som s tým zápasil asi 2 roky.
V januári 2019 som na http://help.skrill.com/cs/ContactSkrill pekne po slovensky napísal presne toto: "Už viac ako 2 roky nemôžem manipulovať s týmto účtom. So zostatkom na účte 10,65 € nemôžem nijak hospodáriť. Nemôžem vložiť, vybrať a ani poslať žiadne peniaze. Už viac ako dva roky nemôžem zrušiť tento účet. Prosím vás pomôžte mi sa zbaviť tohoto účtu. Už ho nepotrebujem a nikdy ho už ani využívať nebudem."

Na druhý deň mi prišiel z emailu skrill@skrill.com a potom aj z help@skrill.com text tohoto znenia:
"Jsme rádi, že Vám můžeme oznámit, že Váš Skrill účet je nyní aktivován a že můžete pokračovat s dalšími platbami."

A odvtedy som už mohol manipulovať s účtom.
1. Previedol som zostatok na účte 10,65 € - do kamennej banky. Na druhý deň už boli peniaze na mojom účte v banke.

2. Zostatok na skrill.com účte NULA EUR.

3. Hneď potom som "Uzavrel můj účet"
[skrill2.jpg]

4. Po kliknutí na dlaždicu "Uzavřít můj účet" ma to odhlásilo z účtu a odvtedy sa mi k účtu skrill.com už nepodarilo prihlásiť. Asi je zrušený.

Nechce se mi na to myslet,že se mám přihlásit jednou za rok.Když se nepřihlásím tak pak po mě budou chtít 5 éček??To se mám do smrti jednou za rok přihlašovat nebo mi přijde emailem pošly nám 5 euro ??
Prostě mě nenechají zrušit učet zmrdi.Psal jsem na podporu 3x,odezva žádná...