Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa dostat na router

Verejna IP adresa -> router 1, v sieti nasledne druhy router s wifi, ten ma uz internu IP adresu, ako by som sa vedel dostat do jeho administracie? Musi mat internu IP staticku?

Předpokládám, že " ten ma uz internu IP adresu, " znamená, že je tedy v jiné síti než první router. Na routeru 1 nastavit port forwarding administračního rozhraní routeru 2. Na routeru 2 povolit přístup z WAN.
Je nějaký speciální důvod, proč je to 2x?
Je tam také 2x nat?

hej, druhy ma uz internu ip . . . dovod je ten, ze porty by sa mali rozdelit - 2 interna, a 2 na uplne ine adresy, a to iste aj wifi . . . interna pre zamestnancov, druha siet pre navstevy.
Mozno by stacilo nechat porty len na internu siet - navstevy hadam nebudu pozadovat kabel, a pre navstevy vyrobit len 1 wifi, ale druha wifi musi byt potom aj s internymi adresami kvoli firemnym ntb