Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavenie automatickej kontroly vo Windows Defender

Dobrý,chcel by som sa opýtať,dá sa vo windows defender nastaviť,aby mi dnes napr.o 20 00 vykonal automaticky uplnú kontrolu mojho notebooku?Že vraj sa to nastavuje vo Plánovači úloh-Event Viewer.Len neviem ako a kde,kedže to tam je skoro všetko po anglicky.Sory už viackrát som tu omielal defender.Notebook s W 10 home používam denne.A príklad že ak by sa dalo nastaviť že by mi každý piatok večer,sa zapol automaticky WD uplná kontrola.Ja viem ruky by mi neodpadli,keby som klikol na ikonu Defenderu a tam to spustil.Ono ak sa nemýlim Defender sám automaticky kontroluje pc,notebooku,ale to je len rýchla kontrola.Pekný deň

Jakou to máš instalaci ??? Já to tam mám česky. Instaloval jsem z české instalačky. Můžeš zkusit jít do nastavení jazyka a zkontrolovat či změnit (pokud nemáš všude slovenštinu).

Jedině snad, že by ta slovenská verze nebyla komplet přeložená. V tom případě by možná bylo lepší mít českou verzi a doinstalovat podporu pro slovenštinu (nebo to zkusit naopak, doinstalovat podporu pro češtinu).

Predtým som mal v notebooku 8.1.Potom upgrade na Windows 10.Vytvorenie záchraného media na usb klúč.Takže asi tam bude problém.Asi budem potrebovať inštalačné DVD s Windows 10 home.Nechám to radšej tak,je tam spústa vecí po anglicky,ktorým nerozumiem.Našiel som to Task Scheduler Libary-Windows-Windows Defender

Stáhni si slovenskou instalačku z webu MS, verzi W10 1809 Home. Jako ISO soubor.

Pak na to ISO klikni a spusť Setup.exe a udělej Upgrade se zachováním programů a dat.

Z toho ISO souboru můžeš udělat také USB fleš (program rufus, portable verze, nastavení pro UEFI/GPT) a v případě nutnosti udělat komplet "čistou" instalaci", licence bude zachována (musíš si předem stáhnout ovladače a musel bys znova instalovat programy a zálohovat data). Ale pokud by to po tom Upgrade fungovalo, je to zbytečné.

https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10/ (najdi si to pro slovenštinu)

https://tb.rg-adguard.net/dl.php?go=fd2d7b53

Len mám silný dojem, že SVK verzia nie je v týchto knihovniach Plánovača úloh úplne preložená (ak vôbec je v preklade), ako je tomu v CZ jazykovej lokalizácii desiny.

Časové nastavenia rozvrhu plánu pre Defender po rozkliknutí riadkov v uškách okna ozn. ako "Triggers a Actions" zvládne dnes každý, aj nedonosený s ukončenou pomocnou školou VŠ zamerania na PF ÚK Sládkovičovo, ošperkovaný písmenkami JUDr. pred menom (Obdoba Plzeň v CR pre nakvasené JUDr. celebrity).

Ale nejaká dobrá duša si dala pre bfu lamy námahu pre tento a obdobný prípad s nastavením Defender:

https://sk.stealthsettings.com/cum-programa-windows-defender-sa-efectueze-scanari-automate-ale-sistemul-in-windows-8-1.html

alebo požehnaný sortiment jest zdés, maladéc: https://lnk.sk/nwI8

Toto nám uboľeným, pracovitým, sľušným, poctivým, inteligentným Sľovákom robia ľen a ľen tí americkí, kapitaľistickí vrahovia z volstrídu, obutí v okovaných, gniaviacich, naleštených bagandžiach NATO, platených chazarským židákom Sorosom.