Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freesync

Chtěl bych se dozvědět něco o technologii Freesync může mi to zvýšit fps ? A z kolika fps na 60fps aby se to nesekalo?
Dík za odpovědi.

Každý monitor má určitý rozsah ve kterém funguje FreeSync, kdy dochází k synchronizaci FPS s obnovovací frekvencí monitoru.
Za mě, když máš třeba monitor 48-75Hz FreeSync je lepší framelimiter nastavit tak, aby FPS byly ve FS rozsahu, ve výsledku to bude plynulejší než třeba 100fps, kdy máš sice nižší lag na snímek (10ms), ale obraz bude roztrhanější a nebude působit plynule (tearing).