Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova Grafika a teploty.

čaute prišla mi nova grafika MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC skušal som zátažovi test na grafiku cez furmark teploty min. 51 max 80 je to sú to normálne teploty ? ventilátory sú vypnuté pri nízkej záťaži a potom sa zapli.Cez program speccy ukazuje teplotu 48°C pre istotu píšem či je to normálne nerozumiem moc tom atd. Vďaka za každú odpoveď.

Ve Furmarku tu kartu zatížíš nejvíce. Ve hře ji tak nezahřeješ. Neměl bych strach. Užívej.
Teploty máš v pohodě, karta snese více stupňů. Nad 85 stupňů ve hře bych se na to zaměřil, ale ve Furmarku, který dokáže kartu až neskutečně vytížit, bych to neřešil.