Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seklý kurzor myši

Caw, mam takovy problem. Vždy když zapnu PC, tak po chvili práce se mi sekne kurzor myši a na nic nereaguje. tak sem si koupil new myš, preinstaloval win xp, ale problem stale trva.
Nevím čím to může být prosim o radu...:.( diky

Jinak kamarád měl trust a kurzor se mu zadrhával ale pozor jen na některých pc.Já vím že vše je otázka peněz zkusil bych si půjčit jinou myš do usb a pokud to nebude dělat tak reklamovat myš.A pak bych hledal závadu jinde...A netaktoval jsi usb sběrnici když to převalíš pak do dělá nesmysly...Jo a napiš přesný typ myši myslím i označení ne jenom Trust ale číslo

Spust instalator Windows a vyber si v nom ze chces inatalovat na ten C (v tom zozname prvy oddiel z vrchu) a na dalsej obrazovke vyber ze sformatovat na NTFS (data z C si predtym prehod na D). Trochu premazat C: nestaci.
P.S. Potom nainstaluj len ten ovladac chipsetu (link od peter) a nic ine a skus mys.
Ak to nepomoze tak je tam HW problem (nahouby motherboard alebo obe mysi su nahouby). Ak to pomoze tak instaluj dalej veci ktore tam zvyknes instalovat a zisti po instalacii coho to prestane fungovat.

půjč si ještě ps2 myš, jak se bude chovat (kdyžtak změň ms ovladač)
mp3 krám a tiskárna mají svůj zdroj, ale flashka bere napájení pamětí z usb tvé desky (stejně jako myš). jestli je tam nějaká vada třeba v ochraně napájení usb, projevilo by se to u flashky taky - půjč si někde na zkoušku.
pak by to znamenalo buď reklamaci desky, nebo nutnost koupit aktivní usb hub.