Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomer stran 16:9 / 4:3

ahoj,
rad by som zistil,preco mi niektore serialy hraju v TV vo formate 4:3,aj ked by mali byt 16:9.
deje sa to vacsinou pri DEFLATE a STRIFE,zaujimave,ze ked napr. MkvCage urobi rerip,ten uz mi hra normalne.
napriklad:
159yn
TV je LG 42LV550-ZC,pri prehravani z USB za format menit neda,mam tam len povodnu velkost a zvacsenie.pri beznom TV vysielani sa daju menit formaty,ale na prehravanie z USB to nema vplyv.
dakujem

Asi na 480p ripy obe skupiny kaslou. Stahuj HD verze 720p nebo 1080p, ty by mely mit rozmery v poradku. Koukal jsem naschval na reenkodovani toho souboru od RMTeamu a maji napsano spravne rozliseni "Resolution: 854x480".