Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co na andoidu u Fotoaparát je Zjistit podrobnosti - ukáže číslo

Dobrý den, mám telefon Huawei s androidem a EMO UI a když spustím fotoaparát, a třeba na něco zaostří, občas se mi tam ukáže tlačítko "Zjistit podrobnosti" nebo "Zobrazit podrobnosti". Není samozřejmě připojen k internetu aby nešmíroval. když na to kliknu, ukáže se mi chudá obrazovka, kde je prakticky ukázáno jen nějaké číslo v řádu milionů. Co to může znamenat? Je to nějaká OCR čtečka? Stává se to zřídkakdy, a jen když jsem mířil na noviny (kdy žádná čísla nebyla)

Tak vyřešeno, reaguje to na čárové kódy a QR kódy. V těch novinách jsem si žádných nevšiml, prostě to detekovalo nějak bez příčiny... Tak to jo, že člověk si věcí nevšimne, když je nehledá. Teoreticky to mohl být nějaký náhodný shluk čar, co telefon rozpoznal jako čárový kód...