Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obejít nutnost vytvoření účtu na Taobao.com

Nedávno jsem začal mít problém s tím, že když jdu na Taobao, tak nemůžu prohlížet produkty bez toho, aniž bych si vytvořil účet. Předtím se to nedělo a mohl jsem normálně procházet celou stránku i bez účtu. Při vytvoření účtu je ale potřeba si nechat zaslat potvrzovací kód v SMS a Česká republika není v nabídce, takže si ho nemám kam nechat zaslat (zajímavé je, že Slovensko tam na výběr je). Zkoušel jsem si SMSku nechat poslat na virtuální číslo, na několika různých stránkách, ale nikdy nepřišla, ať už jsem zvolil jakoukoliv zemi. Nevíte náhodou, jak bych mohl tu registraci obejít a stránku prohlížet i bez ní? Anebo jak si vytvořit účet za pomocí nějakého zahraničního čísla? Kdyby tu byl například někdo ze Slovenska, ochotný si nechat poslat kód na svoje číslo, a pak mi ho sem napsat, byl bych mu hrozně vděčný.

Když kliknu na nějaký produkt na domovské stránce, tak to jde. Nebo když mám přímo link na nějaký konkrétní produkt, tak to jde taky. Ale jakmile začnu procházet podle kategorií (trička, košile...), nebo použiju vyhledávač, tak to po mně hned chce, abych se přihlásil. Zkoušel jsem to teď na jiném prohlížeči a je to tam stejně.