Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje PC sestava - obměna nebo nechat?

Zdravím, chtěl bych se zeptat na moji herní PC sestavu.
1) Kdybych jí chtěl prodat, tak jakou má cca cenu?
2) Má momentálně vůbec cenu jí prodávat a koupit novou sestavu do 20 tis.?
3) Pokud nemá cenu jí celou prodávat a stačí jen vyměnit za lepší komponenty, tak které?

PC sestava:
Case CoolerMaster Force 500 ATX
Seasonic S12II-520 - 520W (80Plus Bronze)
MSI B75A-G43 Gaming
CPU Intel Core i5-3470 (3,2 Ghz, 6MB, LGA 1155)
Chlazení CPU - Noctua NH-U12P
RAM Kingston HyperX 2x4GB 1600Mhz DDR3 CL9
HD KINGSTON SSD disk 120GB A400 na Windows 10
HDD WD Caviar Blue WD10EZEX, 3,5" SATAIII 1TB
VGA ATI Gigabyte R9 290 OC, 4GB DDR5, PCI-e
COOLER Arctic Fan F12 PWM

Kdyby někdo chtěl vědět monitor - Samsung S24F350FH

PC sestava je hlavně na hraní her a tím bych chtěl i pokračovat.
Díky za každou odpověď.

Ze bys zaplatil pulku ty novy s tim nepocitej, nejakou korunu dostanes, ale preci jenom uz je ta grafika stara. Urcite nemas kam spechat. Muzes si zacit setrit na leto na novej RyZen 3600, jestli je ten dnesni unik pravdivy, tak procesory udelaji poradny vykonostni skok. Takze v tuhle chvili si myslim, ze delat vetsi upgrade, kdyz to neni vyslovene potreba se ti nevyplati. Kup tu grafiku a urcite si o dost FPS pomuzes a casem uvidis, na druhou stranu soucasna PC se stanou bezcennyma, ale to by platilo i kdybys ted porizoval nove PC.