Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diskuse k článkům na Reflexu.

Když třeba diskutuji pod nějakým článkem na Reflexu, jsem přihlášený na XK, někdo zareaguje, na mé XK se to objeví jako Upozornění, já na to kliknu, tak se vrátím na ten článek, ale v diskusi pod ním je 0 komentářů.
Třeba tady:
https://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/93314/pred-prazskym-hradem-vyrostla-zed-zastavme-proud-lzi-manipulaci-a-propagandy-hlasali-aktiviste.html?fb_comment_id=fbc_2329345173765630_2334197223280425_2334197223280425
Když v adrese z XK smažu tu část co jsem tu zvýraznil tučně, komentáře se objeví
https://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/93314/pred-prazskym-hradem-vyrostla-zed-zastavme-proud-lzi-manipulaci-a-propagandy-hlasali-aktiviste.html?fb_comment_id=fbc_2329345173765630_2334197223280425_2334197223280425

Jen mne zajímá, proč XK takhle nezobrazuje článek i s diskusí.

Já nevím jak tyhle moderní slepenice fungují, protože je blokuji, stejně diskuze málokdy obsahují něco cenného. A diskuteješ na stránce reflexu nebo kde? Mají tam nějaký iframe? Jsi si jistý že obě jsou stejné diskuze? A není možné, že non-LBGTWTFBDSM,anti-ekoteroristické,ne-proimigrační,neProtiproudové a antiA2larmové, lednobrtníkovské a nudy pravicové názory cenzurují nebo aspoň trvá nějakou dobu než se uvolní cenzor schválit příspěvek?
na tom F.B. také můžeš psát a vidíš svůj?